Hutten presentatie | Timmerdorp 2020

Alle groepen van Timmerdorp Tuitjenhorn hebben zelf een video gemaakt om de gemaakte hut te presenteren aan de ouders.

Lees hier het verslag van het Timmerdorp

Groep 1

Mitch Suiker, Jelle Piersma, Mick Bleeker, Sil Blankendaal, Teun Entes, Thomas van Dijk, Quin Droog, Joep Groot, Jens de Schipper

Groep 2

Chris Ligthart, Jake Zwart, Jesse Nota, Lindsey  Kruijer, Fien Tijm, Fenn Groot, Dejan Burger, Zeff Kaandorp, Fiep Smit

Groep 3

Roan  Blom    Ruben van  Dijk    Scott Groot    Steven Vries    Vince van  Brederode    Sven  Nieuwland    Mick van  Kooten    Senn    Dim Kaandorp

Groep 4

Lucas  Stam    Wout  Slijkerman    Silke Pepping    Lisette Zut    Luuke Huibers    Femke  Masteling    fenne muijs    Femke Weel    Stein Bruin

Groep 5

Yesper  Schekkerman    Nikki boekel    Kai stoop    Thijs Zutt    Tijke Mourik    Lois weelinck    Maren de Jong    Teije van  Donselaar    Renske  Bleeker    Yoni Pronk

Groep 6

Lisa  Slijkerman    Indy van den  Berg    Sem bruin    Pim Groenland    Per Mellema

Groep 7

Sara Pot    Saran Schuijt    Fleur Vos    Jinte Huibers    Jasmijn  Huisman    evi muijs    Robin  Duineveld    Milou Koppes

Groep 8

Duncan  Gerber    Kane Kuilboer    Ewout Stam    Daan stoop    tijs plak    Wout tijm    Sven  Masteling

Groep 9

Bart  Weel    Luuk stoop    Tygo Vos    daan bruin    Sam  slijkerman    Cees Pepping    Zeeger  schoorl    Florijn  Blokker

Groep 10

Lisa  Bruin    Tamara zut    Liz groot    Minke    June Wit    Zoë Schilder

Groep 11

Plien  Masteling    Noa Hakkoer    Liv Windt    Kate Zwart    Frederique  Bleeker    Iris Groot    Malou  Blankendaal    Maaike  Schotten    Noëmi  Hooglugt    Jasmijn  Koppes    Tessa Zutt

Groep 12

Mick van  Brederode    Bor Kuijs    Justin Maijer    Twan stroet    Wobbe Bleeker    Isabel ofman    Fien Plak    Romy  Duineveld    Suus kruijer    Sjoerd    Rens Droog

Groep 13

Manon  Pot    Dewi Broersen    Joyce  Masteling    Suze buter    Veerle  Snijder    Valerie  Koenis

Groep 14

Bo  Reijmerink    Mitchel  Gerber    Mike Smit    Luuk van  Kooten    Duke Wit    Beau Bruin

Groep 15

Tijmen  vries    Thijmen    Jordy de  Joode    Sem Bonte    Tim stroet    Joep    Jay Thomas

Groep 16

Evi  Meines    Liv Meines    Lynn de  rivecourt    Pem van  Schagen    Roos Groot    Ischa van den  Berg    Senne Huibers    Lieke Koppes    Fenna van  Dijk    Julia de Jong    Tahnee de  jong

Groep 17

Sem  sikking    Xun Claassen    Tijmen  Schekkerman    Pascal  Snijder    Sam pronk    Nick Nota    Wout Boekel    Nick Vast    Stef  Tesselaar

Vragen?

Voor vragen kun je een e-mail sturen naar info@jeugdtuitjenhorn.nl of kun je contact opnemen met één van de bestuursleden van Stichting Jeugd Tuitjenhorn.

Verslag Timmerdorp Tuitjenhorn 2020

Inschrijfformulier Timmerdorp 2020

Let op!:
  • Inschrijven voor deelname zal starten op woensdag 8 juli om 20:00 uur.
  • Aanmeldingen vóór woensdag 8 juli (20.00 uur) worden niet in behandeling genomen.
  • Definitieve toewijzing geschied op volgorde van tijdstip inschrijving.
  • Deelname en definitieve toewijzing is op basis van tijdstip inschrijving/aanmelding/betaling en hulpouder.
  • Opgave geschied individueel, maar u kunt wel voorkeur opgeven.
  • Verdere informatie volgt via de site en Facebook.
  • De Stichting zal de groepjes samenstellen, waarbij zoveel mogelijk rekening wordt gehouden met voorkeuren.
  • De Stichting zal de indeling van de hulpouders bepalen en bekendmaken.
  • We zullen er alles aan doen om het Timmerdorp zo veilig mogelijk te laten plaatsvinden. Een ongeluk zit echter in een klein hoekje. Deelname is dan ook op eigen risico.

De kosten bedragen 15,- euro per kind

Na het invullen van het onderstaande formulier wordt u doorverwezen naar Mollie en kunt u met iDEAL betalen.

Thank you! Your submission has been received!

Oops! Something went wrong while submitting the form

Datum: woensdag 21 & donderdag 22 augustus 2019   Activiteit: Timmerdorp Link: facebook.com/jeugdtuitjenhorn

Andere evenementen